Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kudrccom/public_html/bt/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/modules/aioseop_opengraph.php on line 844
Yeni Android ismi belli oldu! | avcilar bilgisayar tamiri Yeni Android ismi belli oldu! – avcilar bilgisayar tamiri

Yeni Android ismi belli oldu!

Google’ın geliştirdiği ve günümüzün en popüler mobil işletim sistemlerinden birisi olan Android, yeni sürümüyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Peki yeni Android sürümünün ismi ne olacak?

oogle’ın sevilen mobil işletim sistemi Android yeni sürümüyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İlk etapta Android O olarak karşımıza yeni sürümün “Oreo” ismiyle gelmesi beklenirken Evan Blass’ın son paylaşımı da bu iddiaları doğrular nitelikte.

 

Güneş, Android Oreo ile tutulacak!

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan iddialara göre Google yeni Androidsürümünün isim açıklamasını yılın en büyük olaylarından birisiyle bağdaştıracak.

21 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olan Güneş tutulmasının göreceği ilgiden faydalanmak isteyen Google, bunu güzel bir pazarlama stratejisi olarak kullanabilir.

Yaptığı sızıntılarla bir döneme damgasını vuran @evleaks yani Evan Blassise yeni Android’in ismi için bir paylaşım yaptı. Attığı tweete Güneş tutulmasına gönderme yapan Blass, bir Oreo resmi paylaştı.

Her ne kadar artık önceki kadar aktif olmasa da sızıntıların efendisi olarak da bilinen Evan Blass’ın bu paylaşımının gerçeklik payı oldukça yüksek. Şu ana kadar yapılan tüm anketlerde de Android Oreo isminin galip gelmesi, yeni sürümün bu isimle geleceğini kanıtlar nitelikte

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir